-
Відкриті торги
-
КЕП
М’ясорубка електрична, машина для переробки овочів, машина тістомісильна, мийка для кастрюль, код ДК 021:2015:39310000-8: Обладнання для закладів громадського харчування
Оголошено тендер
95 000.00
UAH
Номер:
e99b3d0fdc294cdfa73bb9ade7e8b48b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-11-13-006099-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Циркунівська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04396685
-
Адреса:
62441, Україна, Харківська область, Циркуни, вул.Соборна,26
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Циркунівська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04396685
-
Адреса:
62441, Україна, Харківська область, Циркуни, вул.Соборна,26
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
95 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
М’ясорубка електрична, машина для переробки овочів, машина тістомісильна, мийка для кастрюль, код ДК 021:2015:39310000-8: Обладнання для закладів громадського харчування
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
13.11.2020 13:46
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума95 000.00 UAH