-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління (Організація та проведення консультаційних сесій та добір і підготовка інформаційних матеріалів)
Тендер Prozorro UA-2020-11-13-000990-b
79411000-8 Консультаційні послуги з питань загального управління Організація та проведення консультаційних сесій та добір і підготовка інформаційних матеріалів (для потреб АУ ПАТ «Центренерго») Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: Українська мова Вид забезпечення тендерних пропозиції: На дану закупівлю замовником не вимагається
Торги не відбулися
1 465 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 450.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 1 450.00 UAH
Період уточнення:
13.11.2020 12:00 - 20.11.2020 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим