-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління (Організація та проведення консультаційних сесій та добір і підготовка інформаційних матеріалів)
Тендер Prozorro UA-2020-11-13-000990-b
79411000-8 Консультаційні послуги з питань загального управління Організація та проведення консультаційних сесій та добір і підготовка інформаційних матеріалів (для потреб АУ ПАТ «Центренерго») Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: Українська мова Вид забезпечення тендерних пропозиції: На дану закупівлю замовником не вимагається
Торги не відбулися
1 465 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 450.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 1 450.00 UAH
Номер:
cf301fbcb64e40878bce41cf4a146f04
Внутрішній номер закупівлі:
7189298
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-13-000990-b
Замовник:
Публічне Акціонерне Товариство "Центренерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22927045
-
Адреса:
08711, Україна, Київська область, смт. Козин, Обухівський район, ВУЛИЦЯ РУДИКІВСЬКА, будинок 49
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Сябер Дмитро Миколайович +380443640874 dmitry.siaber@centrenergo.com http://www.centrenergo.com
Класифікатор ДК 021:2015:
79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управлінняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 465 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.11.2020 12:00 - 20.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
13.11.2020 12:00 - 30.11.2020 18:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴1 320 000.00 Лот 1. 79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління (Організація та проведення консультаційних сесій та добір і підготовка інформаційних матеріалів);
- Лот №2 ₴145 000.00 Лот 2. 79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління (Організація та проведення консультаційних сесій та добір і підготовка інформаційних матеріалів);