-
Відкриті торги
-
КЕП
Організація та проведення консультаційних сесій та добір і підготовка інформаційних матеріалів
Оголошено тендер
1 465 000.00
UAH
Номер:
6ad7fa77208b438ba6e4af4d2e3219ba
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-11-11-002486-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Публічне Акціонерне Товариство "Центренерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22927045
-
Адреса:
08711, Україна, Київська область, смт. Козин, Обухівський район, ВУЛИЦЯ РУДИКІВСЬКА, будинок 49
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Публічне Акціонерне Товариство "Центренерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22927045
-
Адреса:
08711, Україна, Київська область, смт. Козин, Обухівський район, ВУЛИЦЯ РУДИКІВСЬКА, будинок 49
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 465 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Організація та проведення консультаційних сесій та добір і підготовка інформаційних матеріалів
Примітки:
Апарат управління
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління
Дата опублікування:
11.11.2020 16:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 465 000.00 UAH