-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Саджанці багаторічних насаджень
Тендер Prozorro UA-2020-11-12-008357-c
Тендерні пропозиції викладаються українською мовою
Торги не відбулися
198 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 992.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 992.50 UAH
Період уточнення:
12.11.2020 14:49 - 18.11.2020 00:00
Відповідь надана
Гарантійний термін експлуатації
Номер:
28c0220ab4b1446db77dee99ab1b1d6d
Дата опублікування:
12.11.2020 22:54
Опис:
По відношенню до рослин формулювання у Додатку 1, пункт 6 - "Гарантійний термін експлуатації 3 роки" звучить абсурдно. А через 3 роки, що буде?! Вичерпаний термін, викопати і викинути рослини? Прохання прибрати цей пункт.
Відповідь:
Рослини повинні відповідати Правилам утримання зелених насаджень у населених пунктах України, затверджених наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України №105 від 10.04.2006 - з розвитою кроною, без пошкоджень стовбурів, гілок та ознак будь-яких хвороб. Приживлювання рослин не повинно перевищувати затверджених нормативів (Наказ №32 від 25 лютого 2005 року), тому внесення змін до ТД недоцільно.
Дата відповіді:
13.11.2020 11:40