-
Відкриті торги
-
КЕП
Саджанці багаторічних насаджень
Оголошено тендер
198 500.00
UAH
Номер:
0ae70fa72e934307a2d17bb86e92cde2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-11-12-000924-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Управління розвитку міського господарства та капітального будівництва Бахмутської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37503713
-
Адреса:
84500, Україна, Донецька область, місто Бахмут, ВУЛИЦЯ МИРУ, будинок 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління розвитку міського господарства та капітального будівництва Бахмутської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37503713
-
Адреса:
84500, Україна, Донецька область, місто Бахмут, ВУЛИЦЯ МИРУ, будинок 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
198 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Саджанці багаторічних насаджень
Примітки:
Тендерні пропозиції викладаються українською мовою
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
03450000-9 Розсадницька продукція
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
12.11.2020 09:27
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума198 500.00 UAH