-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Саджанці багаторічних насаджень
Тендер Prozorro UA-2020-11-12-008357-c
Тендерні пропозиції викладаються українською мовою
Торги не відбулися
198 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 992.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 992.50 UAH
Номер:
e399df56eac74d039acb0cf8b979e926
Внутрішній номер закупівлі:
7173496
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-12-008357-c
Замовник:
Управління розвитку міського господарства та капітального будівництва Бахмутської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37503713
-
Адреса:
84500, Україна, Донецька область, місто Бахмут, ВУЛИЦЯ МИРУ, будинок 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Надія Василівна Трофимова +380627446075,+380627440218 artorgh@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
03450000-9 Розсадницька продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
198 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
992.50 UAH
Період уточнення:
12.11.2020 14:49 - 18.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
12.11.2020 14:49 - 28.11.2020 00:00
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Саджанці багаторічних насаджень
Кількість
610 одиниця
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ФОП Марченко Антон Віталійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3103519557
-
Контактна особа:
Марченко Антон Віталійович +380445995352 kiev@dim-sad-gorod.com https://dim-sad-gorod.com/
-
Адреса:
02002, Україна, Київська область, Киев, ул.Челябинская
Початкова пропозиція
189 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
189 500.00 UAH з ПДВ
Документи
22
Скарги
0