• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Безлотова
  • КЕП

Друк рахунків. Послуги з друку та доставки надрукованої продукції. Джерело фінансування - власний бюджет.

Усі документи, що входять до складу тендерної пропозиції та підготовлені безпосередньо учасником, мають бути складені українською мовою. Уся інформація розміщується в електронній системі закупівель українською мовою, крім  тих випадків коли використання букв та символів української мови призводить до їх спотворення (зокрема, але не виключно адреси мережі "інтернет", адреси електронної пошти, торговельної марки (знаку для товарів та послуг), загальноприйняті міжнародні терміни).Учасники-нерезиденти України, які беруть участь у процедурі закупівлі, можуть додатково подати свою тендерну пропозицію, викладену англійською мовою. Переклад повинен бути засвідчений підписом учасника (якщо учасником є фізична особа – підписами перекладача та учасника-фізичної особи).Визначальним є текст, викладений українською. Відповідає чинним в Україні державним стандартам або затвердженим в установленому порядку технічним умовам.

Завершена

7 000 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 35 000.00 UAH
Період уточнення: 12.11.2020 14:14 - 12.12.2020 00:00
Відповідь надана

Уточнення інформації щодо кількісного відношення:

Номер: de9bc213ece544abaadf75a20148abf1
Дата опублікування: 23.11.2020 12:22
Опис: У формі тендерної пропозиції вказано формат А4 (з орієнтованим кількістю 3 062 500) і А5 (з орієнтованим кількістю 5 687 500), а також друк 1+0 або 1+1. Комерційна пропозиція повинна бути сформована та подана як друк 1+1 на 100% від вказаної кількості по кожній з позицій?
Відповідь: -Дорого дня!. Відповідаючи на Ваше запитання повідомляю, що: Комерційна пропозиція повинна бути сформована та подана як друк 1+0 та 1+1 на 100% від вказаної кількості по кожній з позицій. В тендерній документації вказано ЗРАЗОК. Приблизна кількість вказана в проєкті договору п.2
Дата відповіді: 23.11.2020 14:02
Відповідь надана

Уточнення інформації уточнити інформацію щодо умов доставки рахунків:

Номер: cb201f88a00b4a7fabebae41ca651334
Дата опублікування: 23.11.2020 12:18
Опис: Прошу уточнити інформацію щодо умов доставки рахунків: Рахунки повинні бути доставлені споживачу безпосередньо Виконавцем, доставка рахунків здійснюється на адресу/адреси підрозділів підприємства ЗАМОВНИКА або на адресу підприємства що здійснює подальше розповсюдження рахунків?
Відповідь: -Дорого дня!. Відповідаючи на Ваше запитання повідомляю, що: 1.Рахунки повинні бути доставлені споживачу безпосередньо Виконавцем у місті Харків. 2.Доставка рахунків по населеним пунктам Харківської обл. здійснюється на адресу підприємства що здійснює подальше розповсюдження рахунків. Доставка на адресу підприємства яке буде розповсюджувати рахунки здійснюється за кошти Виконавця.
Дата відповіді: 23.11.2020 13:44