• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Безлотова
  • КЕП

Друк рахунків. Послуги з друку та доставки надрукованої продукції. Джерело фінансування - власний бюджет.

Усі документи, що входять до складу тендерної пропозиції та підготовлені безпосередньо учасником, мають бути складені українською мовою. Уся інформація розміщується в електронній системі закупівель українською мовою, крім  тих випадків коли використання букв та символів української мови призводить до їх спотворення (зокрема, але не виключно адреси мережі "інтернет", адреси електронної пошти, торговельної марки (знаку для товарів та послуг), загальноприйняті міжнародні терміни).Учасники-нерезиденти України, які беруть участь у процедурі закупівлі, можуть додатково подати свою тендерну пропозицію, викладену англійською мовою. Переклад повинен бути засвідчений підписом учасника (якщо учасником є фізична особа – підписами перекладача та учасника-фізичної особи).Визначальним є текст, викладений українською. Відповідає чинним в Україні державним стандартам або затвердженим в установленому порядку технічним умовам.

Завершена

7 000 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 35 000.00 UAH
Номер: 81e5f58e892247efaadb4afaa31cd82e
Внутрішній номер закупівлі: 7171711
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-11-12-001752-b   
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВЕНЕРГОЗБУТ"
Контактна особа: Пономарев Денис Александрович 380996841098 PONOMAREV.DENIS.PRAT.KH@GMAIL.COM https://zbutenergo.kharkov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 79823000-9 Послуги з друку та доставки надрукованої продукціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 7 000 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 35 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 210 000.00 UAH
Період уточнення: 12.11.2020 14:14 - 12.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 12.11.2020 14:14 - 22.12.2020 15:00
Період прекваліфікації: 22.12.2020 15:01 - 30.12.2020 00:00
Аукціон: 05.01.2021 11:34 - 05.01.2021 11:55
Період кваліфікації: 05.01.2021 11:55 - 06.01.2021 12:27
Період завантаження договору: 06.01.2021 12:27 - 26.01.2021 12:27
Умови оплати:
дата закінчення звітного періоду - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Друк рахунків. Послуги з друку та доставки надрукованої продукції
Код ДК 021:2015: 79823000-9 Послуги з друку та доставки надрукованої продукції
Кількість 1 послуга
Період постачання 01.01.2021 - 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Кулинич Наталія Костянтинівна
Початкова пропозиція --- /
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
23.12.2020 12:48
Результати кваліфікації
Недопущений на етапі прекваліфікації
Документи 23
Скарги 0
ТОВ ХАРКІВ НА ДОЛОНЯХ

Оскарження: 06.01.2021 12:27 - 17.01.2021 00:00
Початкова пропозиція 7 000 000.00 UAH з ПДВ /
6 965 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
23.12.2020 10:04
Результати кваліфікації
Переможець
06.01.2021 12:27
Документи 61
Скарги 0
ФОП "СУМСЬКА ОЛЕНА АНАТОЛІЇВНА"

Опубліковане повідомлення з вимогою усунення невідповідностей
Початкова пропозиція 6 980 000.00 UAH з ПДВ /
6 980 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
24.12.2020 13:56
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 27
Скарги 0

Контракти

Номер: 9352d06d788e497e9e63988ef0559d09
Ідентифікатор договору: UA-2020-11-12-001752-b-b1
Постачальник: ТОВ ХАРКІВ НА ДОЛОНЯХ
Номер договору: № 6/21
Сума договору: 6 965 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 5 804 166.67 UAH без ПДВ
Період дії договору: 20.01.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 20.01.2021 00:00
Статус:
Виконаний
PDF
Договір.PDF
PDF
доп (1).PDF
p7s
sign.p7s
PDF
ду4_6-21 від 20.01.21.PDF
p7s
sign.p7s
PDF
ду5 від 8.12.21_Харків на долонях до дог 6-21.PDF
p7s
sign.p7s
PDF
ДУ №6.PDF
p7s
sign.p7s
pdf
Додатк угода 7.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s