• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

Друк рахунків. Послуги з друку та доставки надрукованої продукції

Оголошено тендер

7 000 000.00 UAH
Номер: f09ff82f965b471aa9fe0fdd5712a78e
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-11-12-001280-a
Тип процедури: Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВЕНЕРГОЗБУТ"
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВЕНЕРГОЗБУТ"
Очікувана вартість: 7 000 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Друк рахунків. Послуги з друку та доставки надрукованої продукції
Примітки: Закупівля на 2021рік
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 79823000-9 Послуги з друку та доставки надрукованої продукції
Дата опублікування: 12.11.2020 13:02

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписОплата за надані послуги з друку рахунків проводиться протягом 90 календарних днів після надання відповідної послуги та підписання Зведеного Акту наданих послуг.
Сума7 000 000.00 UAH