-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Послуги з письмового та усного перекладу, 3 лоти, а саме: лот 1 - послуги з письмового перекладу з англійської мови на українську мову та з української мови на англійську; лот 2 - послуги з усного послідовного перекладу з іноземних мов на українську та з української на іноземні мови та синхронного перекладу з англійської мови на українську та з української мови на англійську; лот 3 - послуги з письмового перекладу з інших мов на українську мову та з української мови на інші мови.
Тендер Prozorro UA-2017-02-24-000892-c
Завершена
542 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 800.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 800.00 UAH
Період уточнення:
24.02.2017 13:05 - 03.03.2017 11:00
Відповідь надана
Щодо ідентичності тендерних документацій
Номер:
4bf56ecaa1eb4c5a94f3d1a0cf7eecec
Дата опублікування:
27.02.2017 19:02
Опис:
Підкажіть, будь ласка, в кожному лоті додано по 2 файли "Тендерна документація", які, на перший погляд, ідентичні. Чи є ця документація ідентичною для усіх лотів, чи є якісь розбіжності?
Відповідь:
Так, ці два файли однакові. Тендерну документацію складено одну на всі три лоти, всі вимоги до лотів визначено в тендерній документації. Тендерна пропозиція та таблиця цін складаються та подаються окремо за кожним із лотів.
Дата відповіді:
28.02.2017 10:26