-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Послуги з письмового та усного перекладу, 3 лоти, а саме: лот 1 - послуги з письмового перекладу з англійської мови на українську мову та з української мови на англійську; лот 2 - послуги з усного послідовного перекладу з іноземних мов на українську та з української на іноземні мови та синхронного перекладу з англійської мови на українську та з української мови на англійську; лот 3 - послуги з письмового перекладу з інших мов на українську мову та з української мови на інші мови.
Тендер Prozorro UA-2017-02-24-000892-c
Завершена
542 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 800.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 800.00 UAH
Номер:
10b3d34222bb4e2c82bc895b0da299f3
Внутрішній номер закупівлі:
714731
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-02-24-000892-c
Замовник:
Національний Банк України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00032106
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Киев, вул. Інститутська, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ніна Лис +380442540108 nina.lys@bank.gov.ua http://bank.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79530000-8 Послуги з письмового перекладуАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
542 700.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.02.2017 13:05 - 03.03.2017 11:00
Період прийому пропозицій:
24.02.2017 13:05 - 13.03.2017 11:00
Аукціон:
14.03.2017 14:03 - 14.03.2017 14:36
Період кваліфікації:
14.03.2017 14:36 - 17.03.2017 11:01
Період завантаження договору:
17.03.2017 10:57 - 06.04.2017 10:57
Тендерна документація
- Лот №1 ₴306 300.00 лот 1 - Послуги з письмового перекладу з англійської мови на українську мову та з української мови на англійську
- Лот №2 ₴198 400.00 лот 2 - Послуги з усного послідовного перекладу з іноземних мов на українську та з української на іноземні мови та синхронного перекладу з англійської мови на українську та з української мови на англійську
- Лот №3 ₴38 000.00 лот 3 - Послуги з письмового перекладу з інших мов на українську мову та з української мови на інші мови