-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Нове будівництво зовнішніх мереж каналізації на вул. Шевченка, вул. Живописній, провулку Перекопському у с. Вовчинець Івано-Франківської міської ради.
Тендер Prozorro UA-2020-11-05-000664-a
Завершена
2 140 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 10 700.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 10 700.00 UAH
Період уточнення:
05.11.2020 10:38 - 13.11.2020 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим