-
Відкриті торги
-
КЕП
Нове будівництво зовнішніх мереж каналізації на вул. Шевченка, вул. Живописній, провулку Перекопському у с. Вовчинець Івано-Франківської міської ради.
Оголошено тендер
2 140 000.00
UAH
Номер:
14ab7238756b45b28f6da9130f2439d7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-11-05-002364-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ВОВЧИНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04356194
-
Адреса:
76491, Україна, Івано-Франківська область, Вовчинець, ВУЛИЦЯ ВОВЧИНЕЦЬКА, будинок 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВОВЧИНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04356194
-
Адреса:
76491, Україна, Івано-Франківська область, Вовчинець, ВУЛИЦЯ ВОВЧИНЕЦЬКА, будинок 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 140 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Нове будівництво зовнішніх мереж каналізації на вул. Шевченка, вул. Живописній, провулку Перекопському у с. Вовчинець Івано-Франківської міської ради.
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт
КЕКВ:
3122 Капітальне будівництво (придбання) інших об'єктів
Дата опублікування:
05.11.2020 10:26
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 140 000.00 UAH