-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Нове будівництво зовнішніх мереж каналізації на вул. Шевченка, вул. Живописній, провулку Перекопському у с. Вовчинець Івано-Франківської міської ради.
Тендер Prozorro UA-2020-11-05-000664-a
Завершена
2 140 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 10 700.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 10 700.00 UAH
Номер:
3076fa39faf84330ab97b21f92c84e74
Внутрішній номер закупівлі:
7052434
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-05-000664-a
Замовник:
ВОВЧИНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04356194
-
Адреса:
76491, Україна, Івано-Франківська область, Вовчинець, ВУЛИЦЯ ВОВЧИНЕЦЬКА, будинок 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шевчишин Василь 380661045069 LIRIKUS911@GMAIL.COM
Класифікатор ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
2 140 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
10 700.00 UAH
Період уточнення:
05.11.2020 10:38 - 13.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
05.11.2020 10:38 - 23.11.2020 00:00
Аукціон:
23.11.2020 14:44 - 23.11.2020 15:35
Період кваліфікації:
23.11.2020 15:35 - 30.11.2020 13:49
Період завантаження договору:
30.11.2020 13:49 - 20.12.2020 13:49
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- ОписЗамовник здійснює оплату прийнятих робіт за умови наявності відповідних коштів на своєму рахунку, протягом 7 (семи) календарних днів на підставі підписаних уповноваженими представниками сторін Актів виконаних робіт (форма КБ-2в) та довідки про вартість виконаних робіт (форма КБ-3), за фактично виконані роботи (якщо інше не передбачене Законом» . У разі затримки бюджетного фінансування оплата за виконані роботи здійснюється протягом 3 (трьох) календарних днів з дати отримання Замовником коштів відповідного призначення на свій рахунок;
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Нове будівництво зовнішніх мереж каналізації на вул. Шевченка, вул. Живописній, провулку Перекопському у с. Вовчинець Івано-Франківської міської ради.
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Івано-Франківська компанія водопостачання і водовідведення
Оскарження: 30.11.2020 13:49 - 11.12.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38162044
-
Контактна особа:
Ткачук Михайло Андрійович +380503737804 if.comp.viv@gmail.com
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Української Дивізії, 5/24
Оскарження: 30.11.2020 13:49 - 11.12.2020 00:00
Початкова пропозиція
1 347 355.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 099 096.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.11.2020 13:49
Документи
37
Скарги
0
ТОВ "КАРПАТИБУДПРОЕКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42259961
-
Контактна особа:
юрій калин +380976697983 karpatubud@ukr.net
-
Адреса:
76002, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ ВАСИЛЯ СТУСА, будинок 28, корпус 2, квартира 59
Початкова пропозиція
1 421 957.89 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 099 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
36
Скарги
0
ПВКФ "В.С.К."
×
-
Код ЄДРПОУ:
20546451
-
Контактна особа:
Сербін Роман Петрович +380342503800 vsk@optima.com.ua
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул.Євгена Коновальця,буд. 147, кв.35.
Початкова пропозиція
1 495 422.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 100 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
16
Скарги
0
ТОВ "КУЛЕВ-ІНВЕСТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37409577
-
Контактна особа:
Кулев-Інвест ТОВ +380500267362 kulev_invest@ukr.net
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ А.МЕЛЬНИКА, будинок 1А
Початкова пропозиція
1 591 401.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 150 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
10
Скарги
0
ТОВ Товариство з обмеженою відповідальністю "ЮНАМ-монтаж"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37734855
-
Контактна особа:
Вегера Юрій Георгійович +380322957700 37734855@ukr.net
-
Адреса:
81022, Україна, Львівська область, с Дрогомишль, 81022, Львівська обл., Яворівський р-н, с. Дрогомишль, 581
Початкова пропозиція
1 740 154.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 580 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
90
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ШОБЕЛІ УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38331926
-
Контактна особа:
ТОВ "Шобелі Україна" Т 380676508887 SCHOBELI.UA@GMAIL.COM https://uk.schobeli.pl
-
Адреса:
78254, Україна, Івано-Франківська область, П'ядики, Наукова 17/13
Початкова пропозиція
1 769 215.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 585 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
61
Скарги
0
ПП Компанія ІНСТАЛБУД
×
-
Код ЄДРПОУ:
33465397
-
Контактна особа:
Патек Тамара Стефанівна +380323130033 mkosmyna@gmail.com https://www.iplast.com.ua/
-
Адреса:
81500, Україна, Львівська область, місто Городок, вул. Івасюка, 2д
Початкова пропозиція
2 079 968.44 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 800 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
30
Скарги
0
Контракти
Номер:
016d614b62694542a3246a56423b789c
Ідентифікатор договору:
UA-2020-11-05-000664-a-a1
Постачальник:
ТОВ Івано-Франківська компанія водопостачання і водовідведення
×
-
Код ЄДРПОУ:
38162044
-
Контактна особа:
Ткачук Михайло Андрійович +380503737804 if.comp.viv@gmail.com
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Української Дивізії, 5/24
Номер договору:
Т169
Сума договору:
1 099 096.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
915 913.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.12.2020 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
17.12.2020 00:00
Статус:
Підписаний