• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Закупівля природного газу для КНП "Збаразька ЦЛ" ЗРР на 2021 рік

Торги не відбулися

1 980 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 19 800.00 UAH
Період уточнення: 04.11.2020 10:04 - 10.11.2020 00:00
Відповідь надана

щодо року в плані закупівлі

Номер: d510e3b8909646ccbf188545d28844a1
Дата опублікування: 06.11.2020 14:49
Опис: Шановний Зомовнику! В оголошенні про проведення закупівлі вказано «Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 01 січня 2021 — 31 грудня 2021». Однак, в плані закупівлі вказано «на 2020 рік». Просимо виправити невідповідність, так як це є порушенням, що може привести до проведення моніторингу закупівлі Держаудитслужбою та відміни процедури закупівлі
Відповідь: Шановний Учаснику, дане порушення неможливо виправити, тому процедура закупівлі відмінена, та оголошена повторно.
Дата відповіді: 09.11.2020 08:20
Відповідь надана

ISO

Номер: a3e6cd675af74274b6d05313c667a1d1
Дата опублікування: 04.11.2020 10:36
Опис: Шановний Замовник ! Так як документація не містить вимог, які би стримували демпінг цін і велика кількість учасників-махінаторів цим скористаються, то прошу вимагати від учасників сертифікат ISO 9001:2015, а також ISO 14001:2015, також ISO 45001:2018, ISO 50001:2018. Прошу чітко прописати в документації назви цих сертифікатів. Це дасть змогу надійним учасникам взяти участь в тендері і укласти договір з висококваліфікованим суб’єктом газового ринку і не допустити участі тендерних махінаторів. Прошу внести зміни в документацію. Дякую
Відповідь: Шановний Учасник, ми ознайомилися з вказаними Вами сертифікатами , які стосуються ефективної системи менеджменту та безпеки на підприємстві, ефективного управління енергоресурсами та контролю екологічної безпеки на підприємствах. Зазначені стандарти якості ніяким чином, на нашу думку не впливають на демпінг цін, та не яквляються інструментами антидемпінговими, оскільки жодним чином не впливають на ціну пропозиції та технічні характеритстики самого товару, більше того, наявність зазначених сертифікатів ніяким чином не підтверджують кваліфікацію, ділову репутацію чи потужності постачальника, в звязку з чим ми не вбачаємо необюхідності у внесені запрпонованих вами змін до тендерної документації.
Дата відповіді: 04.11.2020 11:20