-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Закупівля природного газу для КНП "Збаразька ЦЛ" ЗРР на 2021 рік
Тендер Prozorro UA-2020-11-04-001728-c
Торги не відбулися
1 980 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 19 800.00 UAH
мін. крок: 1% або 19 800.00 UAH
Номер:
5294525220c94b27afc2aebb312a241d
Внутрішній номер закупівлі:
7027640
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-04-001728-c
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗБАРАЗЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЗБАРАЗЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02000702
-
Адреса:
47302, Україна, Тернопільська область, Збаразький район, місто Збараж, ВУЛИЦЯ ПАВЛОВА, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олег Щуцький +380982551025 zbarazhcrkl.zakupivli@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 980 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
19 800.00 UAH
Період уточнення:
04.11.2020 10:04 - 10.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
04.11.2020 10:04 - 20.11.2020 09:58
Аукціон:
з 23.11.2020 14:24
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
180000 метри кубічні
Період постачання
01.01.2021 - 31.12.2021
Інформація про скасування
Номер:
54a16c8e8b25462b8dcdd73fabb77165
Причина скасування:
Неможливість здійснення закупівлі унаслідок непереборної сили
Опис причини скасування:
технічні помилки, під час оголошення відкритих торгів
Період оскарження:
09.11.2020 08:21 - 20.11.2020 00:00
Дата опублікування:
09.11.2020 08:21
Дата виконання:
20.11.2020 00:04
Статус:
Виконано