• Відкриті торги
  • КЕП

Закупівля природного газу для КНП "Збаразька ЦЛ" ЗРР на 2021 рік

Оголошено тендер

1 980 000.00 UAH
Номер: de215be3436b4ee8953a9ae3b9c998d4
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-11-04-001598-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗБАРАЗЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЗБАРАЗЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗБАРАЗЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЗБАРАЗЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 1 980 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Закупівля природного газу для КНП "Збаразька ЦЛ" ЗРР на 2021 рік
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газ
Дата опублікування: 04.11.2020 09:55

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума1 980 000.00 UAH