-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Продукти лікувального харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію Лот 1 Спеціальні продукти харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію. Лот 2 Спеціальні продукти харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію.
Тендер Prozorro UA-2020-11-03-010431-c
Детальна інформація наведена в тендерній документації Вид закупівлі передбачений абз.1 п.5 ч.2 статті 4 Закону. Категорія Замовника - передбачена п.1 ч.1 статті 2 Закону. код ДК 021:2015 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами. Тендерна пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї викладаються українською мовою.
Завершена
467 851.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 539.34 UAH
мін. крок: 0.1% або 539.34 UAH
Період уточнення:
03.11.2020 17:04 - 09.11.2020 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим