-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Продукти лікувального харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію Лот 1 Спеціальні продукти харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію. Лот 2 Спеціальні продукти харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію.
Тендер Prozorro UA-2020-11-03-010431-c
Детальна інформація наведена в тендерній документації Вид закупівлі передбачений абз.1 п.5 ч.2 статті 4 Закону. Категорія Замовника - передбачена п.1 ч.1 статті 2 Закону. код ДК 021:2015 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами. Тендерна пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї викладаються українською мовою.
Завершена
467 851.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 539.34 UAH
мін. крок: 0.1% або 539.34 UAH
Номер:
ace5a0b4fcb84fd685c3c981be0501a6
Внутрішній номер закупівлі:
7022139
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-03-010431-c
Замовник:
Управління охорони здоров'я Рівненської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02013136
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, М.РІВНЕ, ВУЛ. 16 ЛИПНЯ БУД. 38
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Богдан Волчко +380362266734 upovnovajenaosoba.uozroda@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
467 851.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.11.2020 17:04 - 09.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
03.11.2020 17:04 - 19.11.2020 15:00
Аукціон:
20.11.2020 14:29 - 20.11.2020 14:58
Період кваліфікації:
20.11.2020 14:58 - 27.11.2020 13:18
Період завантаження договору:
27.11.2020 13:16 - 17.12.2020 13:16
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴359 983.00 Лот 1 Спеціальні продукти харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію.
- Лот №2 ₴107 868.00 Лот 2 Спеціальні продукти харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію.