-
Відкриті торги
-
КЕП
Продукти лікувального харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію Лот 1 Спеціальні продукти харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію. Лот 2 Спеціальні продукти харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію.
Оголошено тендер
467 851.00
UAH
Номер:
0a229a09cb5948e698a3b8915e17a9ec
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-11-03-009404-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Управління охорони здоров'я Рівненської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02013136
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, М.РІВНЕ, ВУЛ. 16 ЛИПНЯ БУД. 38
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління охорони здоров'я Рівненської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02013136
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, М.РІВНЕ, ВУЛ. 16 ЛИПНЯ БУД. 38
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
467 851.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Продукти лікувального харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію
Лот 1 Спеціальні продукти харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію.
Лот 2 Спеціальні продукти харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію.
Примітки:
-
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
03.11.2020 16:11
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума467 851.00 UAH