-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Генератор кисневий стаціонарного типу, медичний (НК 024:2019: 36271 Система медичного газу / вакуумного трубопроводу); Центральна компресорна станція системи лікувального газопостачання (НК 024:2019: 42911 Компресор повітряний для трубопровідної системи/джерела газу)
Тендер Prozorro UA-2020-11-02-003817-b
Мова підготовки тендерних пропозицій - українська. Річний план , доя кого слід прив'язати дану закупівлю UA-P-2020-11-02-011383-c.
Торги відмінено
2 921 040.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 14 605.20 UAH
мін. крок: 0.5% або 14 605.20 UAH
Період уточнення:
02.11.2020 15:18 - 08.11.2020 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим