-
Відкриті торги
-
КЕП
Генератор кисневий стаціонарного типу, медичний (НК 024:2019: 36271 Система медичного газу / вакуумного трубопроводу); Центральна компресорна станція системи лікувального газопостачання (НК 024:2019: 42911 Компресор повітряний для трубопровідної системи/джерела газу)
Оголошено тендер
921 040.00
UAH
Номер:
0e3e01cb431340eb980dda5e6b85a047
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-11-02-008849-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство " Львівська 1-а міська клінічна лікарня імені Князя Лева"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996622
-
Адреса:
79019, Україна, Львівська область, Львів, Ужгородська, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство " Львівська 1-а міська клінічна лікарня імені Князя Лева"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996622
-
Адреса:
79019, Україна, Львівська область, Львів, Ужгородська, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
921 040.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Генератор кисневий стаціонарного типу, медичний (НК 024:2019: 36271 Система медичного газу / вакуумного трубопроводу); Центральна компресорна станція системи лікувального газопостачання (НК 024:2019: 42911 Компресор повітряний для трубопровідної системи/джерела газу)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
02.11.2020 15:15
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума921 040.00 UAH