-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Генератор кисневий стаціонарного типу, медичний (НК 024:2019: 36271 Система медичного газу / вакуумного трубопроводу); Центральна компресорна станція системи лікувального газопостачання (НК 024:2019: 42911 Компресор повітряний для трубопровідної системи/джерела газу)
Тендер Prozorro UA-2020-11-02-003817-b
Мова підготовки тендерних пропозицій - українська. Річний план , доя кого слід прив'язати дану закупівлю UA-P-2020-11-02-011383-c.
Торги відмінено
2 921 040.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 14 605.20 UAH
мін. крок: 0.5% або 14 605.20 UAH
Номер:
08bbb35317a6454bb999ca2ccc841f19
Внутрішній номер закупівлі:
6996366
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-02-003817-b
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство " Львівська 1-а міська клінічна лікарня імені Князя Лева"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996622
-
Адреса:
79019, Україна, Львівська область, Львів, Ужгородська, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Джафарова Джаваіра Мамедівна 1kmkl_uoz_lviv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапіїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 921 040.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
14 605.20 UAH
Період уточнення:
02.11.2020 15:18 - 08.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
02.11.2020 15:18 - 18.11.2020 19:00
Аукціон:
з 27.11.2020 15:24
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Генератор кисневий стаціонарного типу, медичний
×
-
НК 024:2019:
36271 Система медичного газу / вакуумного трубопроводу
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Центральна компресорна станція системи лікувального газопостачання
×
-
НК 024:2019:
36271 Система медичного газу / вакуумного трубопроводу
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Інформація про скасування
Номер:
cab520c7609941d5adb8c2ed434d8b53
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Відповідно до постанови Кабінету міністрів №225 генератор кисневий та центральна компресорна станція системи лікувального постачання , що є предметом даної закупівлі входять до переліку товарів, робіт і послуг, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на території України.
В зв’язку із нагальною потребою забезпечити медичну установу відповідним обладнанням замовником прийнято рішення провести закупівлю відповідно до Порядку проведення закупівель товарів, робіт і послуг, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на території України, що затверджений Постановою Кабінету міністрів №225.
Період оскарження:
18.11.2020 12:20 - 29.11.2020 00:00
Дата опублікування:
18.11.2020 12:20
Дата виконання:
29.11.2020 00:00
Статус:
Виконано