-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт туалетів 2-го та 3-го поверхів гуртожитку Державного вищого навчального закладу «Миколаївський політехнічний коледж» за адресою: м. Миколаїв, вул. Нікольська, 11-А (45450000-6– «Інші завершальні будівельні роботи»)
Тендер Prozorro UA-2020-10-29-001803-a
Торги не відбулися
284 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 420.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 420.00 UAH
Період уточнення:
29.10.2020 14:32 - 04.11.2020 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим