-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт туалетів 2-го та 3-го поверхів гуртожитку Державного вищого навчального закладу «Миколаївський політехнічний коледж» за адресою: м. Миколаїв, вул. Нікольська, 11-А (45450000-6– «Інші завершальні будівельні роботи»)
Оголошено тендер
284 000.00
UAH
Номер:
81a741ea34a245af87f39e7e4f1378e5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-10-29-001407-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ДВНЗ "Миколаївський Політехнічний Коледж"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20915954
-
Адреса:
54030, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Нікольська, 11А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДВНЗ "Миколаївський Політехнічний Коледж"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20915954
-
Адреса:
54030, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Нікольська, 11А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
284 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт туалетів 2-го та 3-го поверхів гуртожитку Державного вищого навчального закладу «Миколаївський політехнічний коледж» за адресою: м. Миколаїв, вул. Нікольська, 11-А (45450000-6– «Інші завершальні будівельні роботи»)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
29.10.2020 13:11
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт туалетів 2-го та 3-го поверхів гуртожитку Державного вищого навчального закладу «Миколаївський політехнічний коледж» за адресою: м. Миколаїв, вул. Нікольська, 11-А
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума284 000.00 UAH