-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт туалетів 2-го та 3-го поверхів гуртожитку Державного вищого навчального закладу «Миколаївський політехнічний коледж» за адресою: м. Миколаїв, вул. Нікольська, 11-А (45450000-6– «Інші завершальні будівельні роботи»)
Тендер Prozorro UA-2020-10-29-001803-a
Торги не відбулися
284 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 420.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 420.00 UAH
Номер:
374d7994f91e4bb59e616639cf260cfe
Внутрішній номер закупівлі:
6960273
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-10-29-001803-a
Замовник:
ДВНЗ "Миколаївський Політехнічний Коледж"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20915954
-
Адреса:
54030, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Нікольська, 11А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Артамонов Сергій Якович +380512379338 olena79gurina@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
284 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 420.00 UAH
Період уточнення:
29.10.2020 14:32 - 04.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
29.10.2020 14:32 - 14.11.2020 16:00
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт туалетів 2-го та 3-го поверхів гуртожитку Державного вищого навчального закладу «Миколаївський політехнічний коледж» за адресою: м. Миколаїв, вул. Нікольська, 11-А
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
54030, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Нікольська, буд. 11-А
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "КОМПАНІЯ ПАУЕР БУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43692038
-
Контактна особа:
Павло Антонець +380967170672 pavel.antonec88@gmail.com
-
Адреса:
54038, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ БІЛА, будинок 61, квартира 68
Початкова пропозиція
273 008.18 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
273 008.18 UAH з ПДВ
Документи
14
Скарги
0