-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Придбання комплектів обладнання для харчоблоків закладів освіти Токмацького району
Тендер Prozorro UA-2020-10-27-003381-b
Придбання комплектів обладнання для харчоблоків закладів освіти Токмацького району
Завершена
317 930.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 762.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 762.00 UAH
Період уточнення:
27.10.2020 19:44 - 02.11.2020 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим