-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Придбання комплектів обладнання для харчоблоків закладів освіти Токмацького району
Тендер Prozorro UA-2020-10-27-003381-b
Придбання комплектів обладнання для харчоблоків закладів освіти Токмацького району
Завершена
317 930.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 762.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 762.00 UAH
Номер:
11e012c85a9e43748b7f6a9913e1c865
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2020-11-25-000009
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
25.11.2020 00:00
Період моніторингу:
25.11.2020 11:24 - 17.12.2020 00:00
Статус:
Порушення виявлені
Опис:
НАКАЗ
25.11.2020 № 259
Запоріжжя
Про початок
моніторингу закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України від 25.12.2015 № 922-VIII «Про публічні закупівлі», пункту 10 Положення про управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області (зі змінами), затвердженого наказом Східного офісу Держаудитслужби від 29.08.2016 № 3,
НАКАЗУЮ:
1. Почати на підставі виявлених органом державного фінансового контролю ознак порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель, моніторинг процедури закупівлі: Придбання комплектів обладнання для харчоблоків закладів освіти Токмацького району, 2 лота (код ДК 021:2015: 39310000-8 - Обладнання для закладів громадського харчування), ID: UA-2020-10-27-003381-b, яка проводиться Комунальною установою «Центр фінансового та матеріально-технічного забезпечення освітніх закладів» Токмацької районної ради Запорізької області.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівлі, зазначеної у пункті 1 цього наказу.
3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.
Начальник управління Геннадій ВАЩЕНКО
Етапи закупівельного процесу:
- Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
- Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Виявлені
Тип порушень:
- Не відхилення тендерних пропозицій, які підлягали відхиленню відповідно до закону
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питання щодо розгляду тендерної пропозиції ФОП Шевченко О.М. встановлено порушення вимог пункту 2 частини 1 статті 31 Закону.
За результатами аналізу питань визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, правильності заповнення форм документів, затверджених Уповноваженим органом, відповідності тендерної документації чинному законодавству - порушень не встановлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель:
З огляду на встановлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель, керуючись статтями 2 та 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області зобов’язує здійснити заходи щодо усунення виявлених порушень в установленому законодавством порядку, а саме: розірвання договору та протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про усунення порушень (порушення) законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку, або аргументовані заперечення до висновку, або інформацію про причини неможливості усунення виявлених порушень.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: «11» грудня 2020 року.
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані (додатку), оприлюднення інформації про закупівлю, правильності заповнення форм документів, затверджених Уповноваженим органом, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), розгляду тендерних пропозицій.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель Комунальної установи «Центр фінансового та матеріально-технічного забезпечення освітніх закладів» Токмацької районної ради Запорізької області (далі – Замовник) на 2020 рік; оголошення про проведення відкритих торгів; тендерну документацію, затверджену рішенням тендерного комітету Замовника від 07 жовтня 2020 року № 1 (далі - ТД); протоколи розгляду тендерних пропозицій, опубліковані 17.11.2020; тендерна пропозиція учасника-переможця фізичної особи-підприємця Шевченко Олександра Микитівна (далі – ФОП Шевченко О.М.); протоколи засідань тендерного комітету про визначення учасника торгів ФОП Шевченко О.М. переможцем від 17.11.2020 № 2 (Лот 1) та № 3 (Лот 2); повідомлення про намір укласти договір про закупівлю.
Дослідженням тендерної пропозиції учасника-переможця – ФОП Шевченко О.М. встановлено її невідповідність вимогам тендерної документації Замовника.
За результатами моніторингу по Лоту 1 та по Лоту 2 встановлено, що вимогами Додатку 5 «Технічні вимоги до товару» до ТД визначено, що для підтвердження відповідності ТП технічним, якісним та кількісним характеристикам предмета закупівлі учасник, який не є виробником Товару у складі ТП повинен надати: оригінал авторизаційного листа, виданого учаснику (або на ім’я замовника торгів) компанією-виробником Товару (або його офіційним представництвом, або дилером, або дистриб’ютором на території України), яким підтверджуються повноваження учасника на розповсюдження Товару. У авторизаційному листі повинно бути чітко визначено назву учасника та предмета закупівлі; повноваження учасника на розповсюдження Товару, що є предметом закупівлі; статус учасника як партнера компанії-виробника Товару.
Проте, учасником-переможцем торгів ФОП Шевченко О.М. по Лоту 1 та по Лоту 2 для підтвердження відповідності ТП технічним, якісним та кількісним характеристикам предмета закупівлі у складі тендерної пропозиції надано авторизаційний лист від офіційного імпортера в Україну холодильного та морозильного обладнання ТОВ «Головна оптова компанія» без визначення предмета закупівлі, повноважень учасника на розповсюдження Товару. Аналогічні листи без визначення предмета закупівлі надані виробниками технічного обладнання ПП «Майстер-1» та ТОВ «Савін».
Отже, тендерна пропозиція ФОП Шевченко О.М. не відповідає вимогам Додатку 5 до ТД Замовника.
Крім того, вимогами Додатку 5 до ТД визначено, що для підтвердження відповідності ТП технічним, якісним та кількісним характеристикам предмета закупівлі учасник у складі ТП повинен надати: копії документів, які підтверджують наявність договірних відносин із компанією-виробником Товару (або його офіційним представництвом, або дилером, або дистриб’ютором на території України), що здійснює його реалізацію та постачання на території України.
Проте, учасником-переможцем торгів ФОП Шевченко О.М. у складі тендерної пропозиції по Лоту 1 та по Лоту 2 копій документів, які підтверджують наявність договірних відносин із компаніями-виробниками не надано.
Отже, тендерна пропозиція ФОП Шевченко О.М. не відповідає вимогам Додатку 5 до ТД Замовника.
Також, вимогами Додатку 5 до ТД визначено, що для підтвердження відповідності ТП технічним, якісним та кількісним характеристикам предмета закупівлі учасник у складі ТП повинен надати: Таблицю відповідності характеристик товару. У порівняльній таблиці учасник обов’язково надає кольорове зображення товару, зазначає виробника товару, адресу виробника. Технічні характеристики запропонованого Учасником товару не повинні бути гіршими ніж ті, що визначено Замовником.
На виконання зазначеної вимоги ТД учасником-переможцем торгів ФОП Шевченко О.П. в складі своєї тендерної пропозиції надано порівняльну таблицю відповідності запропонованого товару технічним вимогам ТД від 10.11.2020 № 19-10112020, відповідно до якої учасник-переможець вказав: модель сковороди електричної промислової СЕСМ-0,25 час розігріву – 35хв. (як еквівалент сковороди електричної АРМ-ЕКО СЕ-0,25 час розігріву – 20 хв.); ванну мийну 2-секційну МВ-2 – без полиці по Лоту 1; холодильник з морозильною камерою SAMSUNG RT53K6330EF/UA з габаритними розмірами 84х186х75, а за технічними характеристиками виробника фактичні габаритні розміри складають 79х185,5х75 по Лоту 1 та по Лоту 2, які не відповідають технічним вимогам до предмета закупівлі, установленим Замовником.
Отже, тендерна пропозиція ФОП Шевченко О.М. не відповідає вимогам Додатку 5 до ТД Замовника.
Вимогами Додатку 5 до ТД встановлено, що учасник повинен надати: копію документу (наприклад: сертифікат відповідності, та/або паспорт якості, та/або декларація про якість, та/або інший документ, виданий компетентним органом), яким підтверджується відповідність Товару, що пропонується учасником, діючим в Україні державним нормам та стандартам.
Проте, переможцем торгів надані копії документів не на все обладнання, яке зазначено у Технічних вимогах Додатку 5 до ТД, а саме відсутні дозвільні документи на Багатофункціональну овочерізку, слайсер Майстер; Тістоміс SK-20 1Ф itPizza – Лот 1; Тістомісильну машину HS 40 Frosty – Лот 2.
Отже, тендерна пропозиція ФОП Шевченко О.М. не відповідає вимогам Додатку 5 до ТД Замовника.
Враховуючи зазначене вище, тендерна пропозиція ФОП Шевченко О.М. не відповідає технічним вимогам та іншим вимогам щодо предмета закупівлі тендерної документації, зазначеним Замовником торгів у тендерній документації, та підлягає відхиленню на підставі пункту 2 частини 1 статті 31 Закону.
Період усунення порушень:
11.12.2020 11:32 - 29.12.2020 00:00
Дата публікації висновку:
11.12.2020 11:32
Інформація про усунення порушення
Опис звіту:
Комунальна установа "Центр фінансового та матеріально-технічного забезпечення освітніх закладів" Токмацької районної ради Запорізької області, ознайомилась з висновком Східному офісу Держаудитслужби в Запорізькій області про результати моніторингу UA-M-2020-11-25-000009 та здійснює заходи щодо усунення виявлених порушень в установленому законодавством порядку, а саме: з метою усунення виявлених управлінням Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області порушень законодавства у сфері закупівель, Замовником прийнято рішення розірвати договір №378 від 07.12.2020.
Дата публікації звіту:
16.12.2020 20:28