-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Придбання комплектів обладнання для харчоблоків закладів освіти Токмацького району
Тендер Prozorro UA-2020-10-27-003381-b
Придбання комплектів обладнання для харчоблоків закладів освіти Токмацького району
Завершена
317 930.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 762.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 762.00 UAH
Номер:
a18a3444a25c4d4d95618dbf72afa75a
Внутрішній номер закупівлі:
6926740
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-10-27-003381-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА «ЦЕНТР ФІНАНСОВОГО та МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ» ТОКМАЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39609737
-
Адреса:
71700, Україна, Запорізька область, Токмак, вулиця Центральна, 27,
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Євгеній Івашко +30617845733, +380617844463 ku2015@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
317 930.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.10.2020 19:44 - 02.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
27.10.2020 19:44 - 12.11.2020 00:00
Аукціон:
12.11.2020 14:15 - 12.11.2020 15:20
Період кваліфікації:
12.11.2020 15:20 - 17.11.2020 18:04
Період завантаження договору:
17.11.2020 18:04 - 07.12.2020 18:04
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴152 330.00 Придбання комплекту обладнання для харчоблоку Молочанської загальноосвітньої школи I-IIІ ступенів Токмацької районної ради Запорізької області
- Лот №2 ₴165 600.00 Придбання комплекту обладнання для харчоблоку Молочанського опорного закладу загальної середньої освіти I-IIІ ступенів Токмацької районної ради Запорізької області