-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Будівництво лісового насіннєво-селекційного центру з метою відтворення природних екологічних систем, за адресою: Донецька область, місто Лиман, вулиця Лісників, садиба лісництва
Тендер Prozorro UA-2020-10-16-011567-c
Торги відмінено
37 657 995.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 376 579.95 UAH
мін. крок: 1% або 376 579.95 UAH
Період уточнення:
16.10.2020 20:25 - 22.10.2020 01:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим