• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Будівництво лісового насіннєво-селекційного центру з метою відтворення природних екологічних систем, за адресою: Донецька область, місто Лиман, вулиця Лісників, садиба лісництва

Торги відмінено

37 657 995.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 376 579.95 UAH
Номер: ce76bf3146664b2eae851f375841a56c
Внутрішній номер закупівлі: 6751581
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-10-16-011567-c   
Замовник: ДП "Лиманське лісове господарство"
Контактна особа: Усенко Денис Миколайович +380626126964 leshoz.liman@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 37 657 995.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 376 579.95 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 180 000.00 UAH
Період уточнення: 16.10.2020 20:25 - 22.10.2020 01:00
Період прийому пропозицій: 16.10.2020 20:25 - 01.11.2020 20:30
Аукціон: 02.11.2020 12:29 - 02.11.2020 12:50
Період кваліфікації: 02.11.2020 12:50 - 03.11.2020 13:05
Період завантаження договору: 03.11.2020 13:05 - 23.11.2020 13:05
Умови оплати:
підписання договору - 30%
виконання робіт - 70%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Будівництво лісового насіннєво-селекційного центру з метою відтворення природних екологічних систем, за адресою: Донецька область, місто Лиман, вулиця Лісників, садиба лісництва
Код ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівель
Кількість 1 роботи
Період постачання до 30.08.2021
Місце постачання 84404, Україна, Донецька область, місто Лиман, вулиця Лісників, садиба лісництва На карті

Інформація про скасування

Номер: ccc0e76b1cb349e5bd2251fadc38844c
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: Очікувана вартість предмету закупівлі, оприлюднена в електронній системі закупівель, більша ніж встановлено у кошторисній документації.
Період оскарження: 20.11.2020 14:58 - 01.12.2020 00:00
Дата опублікування: 20.11.2020 14:58
Дата виконання: 01.12.2020 00:04
Статус:
Виконано

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПЕРША ДОРОЖНЬО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ"

Оскарження: 03.11.2020 13:05 - 14.11.2020 00:00
Початкова пропозиція 37 636 520.09 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
37 636 520.09 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.11.2020 13:05
Документи 18
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БІЛДГРУП"
Початкова пропозиція 37 653 700.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
37 653 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 23
Скарги 0

Контракти

Номер: 3745c3194d6746dc8d88b88f18255bd9
Ідентифікатор договору: UA-2020-10-16-011567-c-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПЕРША ДОРОЖНЬО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ"
Сума договору: 37 636 520.09 UAH з ПДВ
Сума договору: 37 636 520.09 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації