-
Відкриті торги
-
КЕП
Будівництво лісового насіннєво-селекційного центру з метою відтворення природних екологічних систем, за адресою: Донецька область, місто Лиман, вулиця Лісників, садиба лісництва
Оголошено тендер
37 657 995.00
UAH
Номер:
cd84eac0f26841f2a342c5d5a707e92c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-10-16-002665-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ДП "Лиманське лісове господарство"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00991717
-
Адреса:
84404, Україна, Донецька область, Лиман, вул. Костянтина Гасієва, буд. 1 "А"
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДП "Лиманське лісове господарство"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00991717
-
Адреса:
84404, Україна, Донецька область, Лиман, вул. Костянтина Гасієва, буд. 1 "А"
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
37 657 995.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Будівництво лісового насіннєво-селекційного центру з метою відтворення природних екологічних систем, за адресою: Донецька область, місто Лиман, вулиця Лісників, садиба лісництва
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівель
КЕКВ:
3120 Капітальне будівництво (придбання)
Дата опублікування:
16.10.2020 16:43
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Будівництво лісового насіннєво-селекційного центру з метою відтворення природних екологічних систем, за адресою: Донецька область, місто Лиман, вулиця Лісників, садиба лісництва
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 30.08.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоБюджет цільових фондів (що не входять до складу Державного або місцевого бюджетів)
Опис
Сума37 657 995.00 UAH