-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Багатофункціональні пристрої (Комп’ютерне обладнання)
Тендер Prozorro UA-2020-09-29-001751-b
Завершена
1 664 250.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 2 696.25 UAH
мін. крок: 0.2% або 2 696.25 UAH
Період уточнення:
29.09.2020 14:57 - 05.10.2020 00:00
Відповідь надана
послаблення критеріїв
Номер:
0181343d8281468e9240fa66f7a1b8f5
Дата опублікування:
29.09.2020 15:32
Опис:
Доброго дня.
Питання до ЛОТ 2
Ми хочемо прийняти участь у закупівлі але маємо декілька параметрів що не є кретичними але не відповідають. Якщо Ви можете змінити максимальну роздільну здатність сканування на 600*600 . І запас тонеранаписати до 8000 стр. Натомість інші параметри маємо навіть кращі за заявлені.
Буду вдячна за розуміння.
Відповідь:
В додатку 3 до тендерної документації вказані вичерпні вимоги до технічних характеристик БФП.
Запропонований товар повинен відповідати зазначеним технічним та якісним характеристикам Додатку 3 тендерної документації (технічна специфікація).
Замовником будуть розглядатися пропозиції Учасників, запропонований товар яких буде відповідати вимогам тендерної документації та технічній специфікації.
Дата відповіді:
01.10.2020 16:25