-
Відкриті торги
-
КЕП
Багатофункціональні пристрої (Комп’ютерне обладнання)
Оголошено тендер
1 664 250.00
UAH
Номер:
fcaf173d61d54cd99636d159e56e086e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-05-29-000894-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43141377
-
Адреса:
03151, Україна, Київська область, м. Київ Солом'янський район, ВУЛИЦЯ НАРОДНОГО ОПОЛЧЕННЯ буд. 5А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43141377
-
Адреса:
03151, Україна, Київська область, м. Київ Солом'янський район, ВУЛИЦЯ НАРОДНОГО ОПОЛЧЕННЯ буд. 5А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 664 250.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Багатофункціональні пристрої (Комп’ютерне обладнання)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
29.05.2020 11:58
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума1 664 250.00 UAH