-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Багатофункціональні пристрої (Комп’ютерне обладнання)
Тендер Prozorro UA-2020-09-29-001751-b
Завершена
1 664 250.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 2 696.25 UAH
мін. крок: 0.2% або 2 696.25 UAH
Номер:
bb8da2c078194ba7826f6a1b6eb69086
Внутрішній номер закупівлі:
6504114
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-09-29-001751-b
Замовник:
ГУ ДПС У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43141377
-
Адреса:
03151, Україна, Київська область, м. Київ Солом'янський район, ВУЛИЦЯ НАРОДНОГО ОПОЛЧЕННЯ буд. 5А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Терехов Ігор Миколайович +380442003753 zakupivli_dpskyivobl@yahoo.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 664 250.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.09.2020 14:57 - 05.10.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
29.09.2020 14:57 - 15.10.2020 09:00
Аукціон:
16.10.2020 12:50 - 16.10.2020 13:34
Період кваліфікації:
16.10.2020 13:34 - 22.10.2020 09:36
Період завантаження договору:
22.10.2020 09:35 - 11.11.2020 09:35
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴539 250.00 Багатофункціональні пристрої відповідно до технічної специфікації
- Лот №2 ₴1 125 000.00 Багатофункціональні пристрої відповідно до технічної специфікації