-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
18220000-7 - Штормовий одяг (куртка спеціальна для поліцейських (з урахуванням погонів та нарукавних знаків), напівкомбінезон для поліцейських; куртка зимова для працівників воєнізованої охорони (з урахуванням погонів та нарукавних знаків), напівкомбінезон зимовий для працівників воєнізованої охорони).
Тендер Prozorro UA-2020-09-28-007710-a
Торги не відбулися
361 496.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 807.48 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 807.48 UAH
Період уточнення:
28.09.2020 15:59 - 04.10.2020 00:00
Відповідь надана
Аналогічні договори
Номер:
c901b72350bc4f32afcddaa2cb64ff9b
Дата опублікування:
29.09.2020 10:49
Опис:
Доброго дня, шановний замовнику, надайте будь ласка відповідь. чи можна завантажувати аналогічні договори за іншими ДК (формений одяг або індивідуальне обмундирування) з предметом закупівлі:Куртка зимова тип Б для поліцейських, напівкомбінезон зимовий ,куртка зимова тип В, костюм зимовий ВОХОР.дякую!
Відповідь:
Доброго дня! Під аналогічним договором буде розумітися договір, за яким зобов’язання Учасника, як сторони договору, полягало в поставці товарів за видом предмета закупівлі, зокрема курткок спеціальних для поліцейських, напівкомбінезонів для поліцейських, курток зимових для працівників воєнізованої охорони, напівкомбінезонів зимових для працівників воєнізованої охорони).
Дата відповіді:
29.09.2020 15:26