-
Відкриті торги
-
КЕП
18220000-7 - Штормовий одяг (куртка спеціальна для поліцейських (з урахуванням погонів та нарукавних знаків), напівкомбінезон для поліцейських; куртка зимова для працівників воєнізованої охорони (з урахуванням погонів та нарукавних знаків), напівкомбінезон зимовий для працівників воєнізованої охорони).
Оголошено тендер
361 496.00
UAH
Номер:
caf5481a8ff346b2a8e5c7e3c1988c84
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-09-28-001745-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Управління поліції охорони в Житомирській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109091
-
Адреса:
10003, Україна, Житомирська область, Житомир, провулок Львівський,4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Управління поліції охорони в Житомирській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109091
-
Адреса:
10003, Україна, Житомирська область, Житомир, провулок Львівський,4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
361 496.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
18220000-7 - Штормовий одяг (куртка спеціальна для поліцейських (з урахуванням погонів та нарукавних знаків), напівкомбінезон для поліцейських; куртка зимова для працівників воєнізованої охорони (з урахуванням погонів та нарукавних знаків), напівкомбінезон зимовий для працівників воєнізованої охорони).
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
18220000-7 Штормовий одяг
Дата опублікування:
28.09.2020 15:39
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
18220000-7 - Штормовий одяг (куртка спеціальна для поліцейських (з урахуванням погонів та нарукавних знаків), напівкомбінезон для поліцейських; куртка зимова для працівників воєнізованої охорони (з урахуванням погонів та нарукавних знаків), напівкомбінезон зимовий для працівників воєнізованої охорони).
Кількість
1 лот
Період постачання
до 31.12.2020
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума361 496.00 UAH