• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

18220000-7 - Штормовий одяг (куртка спеціальна для поліцейських (з урахуванням погонів та нарукавних знаків), напівкомбінезон для поліцейських; куртка зимова для працівників воєнізованої охорони (з урахуванням погонів та нарукавних знаків), напівкомбінезон зимовий для працівників воєнізованої охорони).

Торги не відбулися

361 496.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 807.48 UAH
Номер: 044fd8eb3bcb4ab78037b4a365821284
Внутрішній номер закупівлі: 6488777
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-09-28-007710-a   
Замовник: Управління поліції охорони в Житомирській області
Контактна особа: Прус Максим Олегович +380973544069 ztypo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 18220000-7 Штормовий одягАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 361 496.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 807.48 UAH
Період уточнення: 28.09.2020 15:59 - 04.10.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 28.09.2020 15:59 - 14.10.2020 00:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
18220000-7 - Штормовий одяг (куртка спеціальна для поліцейських (з урахуванням погонів та нарукавних знаків), напівкомбінезон для поліцейських; куртка зимова для працівників воєнізованої охорони (з урахуванням погонів та нарукавних знаків), напівкомбінезон зимовий для працівників воєнізованої охорони).
Код ДК 021:2015: 18220000-7 Штормовий одяг
Кількість 1 лот
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 10003, Україна, Житомирська область, Житомир, провулок Львівський,4 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ПП ВКФ Весна-Ділогія
Початкова пропозиція 358 776.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
358 776.00 UAH з ПДВ
Документи 9
Скарги 0