-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Машини для обробки даних (апаратна частина) (Ноутбук, моноблок)
Тендер Prozorro UA-2020-09-28-006145-a
Торги не відбулися
585 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 850.00 UAH
мін. крок: 1% або 5 850.00 UAH
Період уточнення:
28.09.2020 14:49 - 05.10.2020 00:00
Відповідь надана
Тендер
Номер:
37742af5d22340078e0294076c06b226
Дата опублікування:
30.09.2020 13:05
Опис:
Уточніть будь-ласка, чи потрібно вам: монтаж, встановлення, підключення, навчання, введення в експлуатацію обладнання або вас задовільнить тільки поставка товару?
Відповідь:
Тільки поставка товару
Дата відповіді:
01.10.2020 09:54
Відповідь надана
Тендер
Номер:
d47ee2d7bf8c4210ab68ad86c7962f87
Дата опублікування:
30.09.2020 13:05
Опис:
Шановний Замовник!
Чи допускаєте Ви на торги аналоги і еквіваленти товару, що є предметом закупівлі та за якими суттєвими характеристиками Ви будете визначати товар як «еквівалент» чи «аналог»?
Щоб уникнути невизначеності у цьому питанні, яка призводить до оскаржень результатів торгів і до затягування процедури закупівлі чи розглядатиме пакет програмного забезпечення LibreOffice?
Дякуємо за відповідь!
Відповідь:
Суттєвими характеристиками при визначенні «еквіваленту» є відповідність заданим технічним параметрам (відповідно до додатку №2 тендерної документації) та ліцензована операційна система Microsoft Windows 10 64 bit.
Дата відповіді:
01.10.2020 09:53