-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Машини для обробки даних (апаратна частина) (Ноутбук, моноблок)
Тендер Prozorro UA-2020-09-28-006145-a
Торги не відбулися
585 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 850.00 UAH
мін. крок: 1% або 5 850.00 UAH
Номер:
4ef2ca8cd39b4f29a772078bc7fd0891
Внутрішній номер закупівлі:
6485908
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-09-28-006145-a
Замовник:
Загвіздянська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04356219
-
Адреса:
77450, Україна, Івано-Франківська область, с.Загвіздя, Тисменицький район, вул.Липова-Осада 22г
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Володимир Ружанський +38060 zagvizdya.silrada@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
585 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 850.00 UAH
Період уточнення:
28.09.2020 14:49 - 05.10.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
28.09.2020 14:49 - 15.10.2020 10:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Машини для обробки даних (апаратна частина) (Ноутбук, моноблок)
Кількість
45 штуки
Період постачання
до 15.12.2020
Місце постачання
77450, Україна, Івано-Франківська область, село Загвіздя, Липова-Осада 22є
На карті