• Відкриті торги
  • КЕП

Машини для обробки даних (апаратна частина) (Ноутбук, моноблок)

Оголошено тендер

585 000.00 UAH
Номер: f5a9fcc88b9d4665b6603e017fa8c1c9
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-09-28-004802-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Загвіздянська сільська рада
Замовник: Загвіздянська сільська рада
Очікувана вартість: 585 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Машини для обробки даних (апаратна частина) (Ноутбук, моноблок)
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 28.09.2020 13:34

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума585 000.00 UAH