-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Портативний комп’ютер, багатофункційний пристрій
Тендер Prozorro UA-2020-09-24-000047-a
Торги відмінено
405 752.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 057.52 UAH
мін. крок: 1% або 4 057.52 UAH
Період уточнення:
24.09.2020 07:22 - 02.10.2020 00:00
Відповідь надана
Тендер
Номер:
df47f56001e842229f52a877fdc55ea2
Дата опублікування:
24.09.2020 14:00
Опис:
Уточніть будь-ласка, чи потрібно вам: монтаж, встановлення, підключення, навчання, введення в експлуатацію обладнання або вас задовільнить тільки поставка товару?
Відповідь:
Замовником передбачено закпівлю товару з врахуванням поставки та вантажних послуг.
Дата відповіді:
25.09.2020 12:14