• Відкриті торги
  • КЕП

Портативний комп’ютер, багатофункційний пристрій

Оголошено тендер

405 752.00 UAH
Номер: 1cb2e71b0fcd45beb42adde4a089da5a
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-09-23-007951-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ ЗГУРІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ ЗГУРІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
Очікувана вартість: 405 752.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Портативний комп’ютер, багатофункційний пристрій
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 23.09.2020 14:08

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума405 752.00 UAH