-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Портативний комп’ютер, багатофункційний пристрій
Тендер Prozorro UA-2020-09-24-000047-a
Торги відмінено
405 752.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 057.52 UAH
мін. крок: 1% або 4 057.52 UAH
Номер:
32b7260251784830a2f744141b328fd5
Внутрішній номер закупівлі:
6431878
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-09-24-000047-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ЗГУРІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20624518
-
Адреса:
07600, Україна, Київська область, смт. Згурівка, вул. Українська, буд. 51
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Алла Погоріла +380447050181 zgurivkabuhg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
405 752.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 057.52 UAH
Період уточнення:
24.09.2020 07:22 - 02.10.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
24.09.2020 07:22 - 12.10.2020 09:00
Аукціон:
13.10.2020 15:23 - 13.10.2020 15:57
Період кваліфікації:
з 13.10.2020 15:57
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Портативний комп’ютер
Кількість
15 одиниця
Період постачання
до 30.11.2020
Багатофункційний пристрій
Кількість
15 одиниця
Період постачання
до 30.11.2020
Інформація про скасування
Номер:
e609a9a53881424fb860681a759ceb88
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Неможливість усунення технічної помилки при оприлюдненні повідомлення про усунення невідповідностей тендерної пропозиції
Період оскарження:
22.10.2020 13:29 - 01.11.2020 23:00
Дата опублікування:
22.10.2020 13:29
Дата виконання:
01.11.2020 23:03
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТОРГОВО-КОНСАЛТИНГОВА КОМПАНІЯ "ФРАЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41554748
-
Контактна особа:
Кравченко Олександр Борисович 380734618626, 380734618626 frai.tcc10.2017@gmail.com
-
Адреса:
93120, Україна, Луганська область, Лисичанськ, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 94
Початкова пропозиція
360 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
314 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи
8
Скарги
0
ФОП Лісовенко Руслан Миколайович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2746209817
-
Контактна особа:
Лісовенко Руслан Миколайович 380671117749, 380504627749, RuslanLisovenko@ukr.net
-
Адреса:
02099, Україна, Київська область, Київ, вул.Волго-Донська б.58,оф.179
Початкова пропозиція
394 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
315 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
10
Скарги
0
ФОП "САВРУК ІННА ВІКТОРІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2378916847
-
Контактна особа:
Інна Саврук +380689604530 savruk_fop@ukr.net
-
Адреса:
73024, Україна, Херсонська область, місто Херсон, ВУЛИЦЯ СТАРОСТІНА, будинок 4, квартира 94
Початкова пропозиція
387 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
387 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
16
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "ЛІДЕР-КОМФОРТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41117283
-
Контактна особа:
Шмуляр Ярослав Вікторович 380505284346, 380505284346 yaromir@i.ua
-
Адреса:
02068, Україна, м. Київ, м. Київ, вулиця Ревуцького, 31
Початкова пропозиція
404 998.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
404 998.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
1
Скарги
0