-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з поставки, монтажу, пуско-наладки, повірки, реєстрації та інтеграції до системи обліку організації витратомірів-лічильників, в комплекті з контролерами управління, в кількості 4 шт.
Тендер Prozorro UA-2020-09-23-012367-b
Торги не відбулися
3 040 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 15 200.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 15 200.00 UAH
Період уточнення:
23.09.2020 16:14 - 29.09.2020 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим