-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з поставки, монтажу, пуско-наладки, повірки, реєстрації та інтеграції до системи обліку організації витратомірів-лічильників, в комплекті з контролерами управління, в кількості 4 шт.
Тендер Prozorro UA-2020-09-23-012367-b
Торги не відбулися
3 040 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 15 200.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 15 200.00 UAH
Номер:
2411eb35206147729a3804876810ae1b
Внутрішній номер закупівлі:
6427614
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-09-23-012367-b
Замовник:
Державна організація "Комбінат "Рекорд"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14373176
-
Адреса:
10028, Україна, Житомирська область, Житомир, вул. Вільський Шлях, 281
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Скарлат Сергій Дмитрович 380671568769 ekon@rekord.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
3 040 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
15 200.00 UAH
Період уточнення:
23.09.2020 16:14 - 29.09.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
23.09.2020 16:14 - 09.10.2020 00:00
Аукціон:
з 09.10.2020 13:30
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата здійснюється на підставі акту та умов договору
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях60 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з поставки, монтажу, пуско-наладки, повірки, реєстрації та інтеграції до системи обліку організації витратомірів-лічильників, що відповідають вимогам постанови КМУ від 22 листопада 2017р. №891 «Про затвердження порядку ведення єдиного державного реєстру витратомірів-лічильників, передачі облікових даних з них електронними засобами зв’язку» в комплекті з контролерами управління, в кількості 4 шт., для модернізації (технічного переоснащення) обладнання на об’єкті наливна автомобільна естакада для наливу світлих нафтопродуктів за адресою: м. Житомир, вул. Вільський Шлях, 281 (Код ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 10.12.2020
Інформація про скасування
Номер:
d700285a5b78407dbe0febaa2a0003d0
Причина скасування:
Неможливість здійснення закупівлі унаслідок непереборної сили
Опис причини скасування:
В результаті виявлення невідповідності вказаного в тендерній документації, плані закупівель та оголошенні про проведення відкритих торгів коду класифікатора до предмету закупівлі, а саме – вказаний код класифікатора 38420000-5 (Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів) не відноситься до предмету закупівлі послуг, виникла необхідність внесення змін до плану закупівель та оголошення про проведення відкритих торгів в частині визначення коду класифікатора до предмету закупівлі але, оскільки відсутня технічна можливість внесення таких змін - подальше здійснення закупівлі стало неможливим внаслідок дії непереборної сили.
Період оскарження:
01.10.2020 11:33 - 12.10.2020 00:00
Дата опублікування:
01.10.2020 11:33
Дата виконання:
12.10.2020 00:03
Статус:
Виконано