-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з поставки, монтажу, пуско-наладки, повірки, реєстрації та інтеграції до системи обліку організації витратомірів-лічильників, що відповідають вимогам постанови КМУ від 22 листопада 2017р. №891 «Про затвердження порядку ведення єдиного державного реєстру витратомірів-лічильників, передачі облікових даних з них електронними засобами зв’язку» в комплекті з контролерами управління, в кількості 4 шт., для модернізації (технічного переоснащення) обладнання на об’єкті наливна автомобільна естакада для наливу світлих нафтопродуктів за адресою: м. Житомир, вул. Вільський Шлях, 281 (Код ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів)
Оголошено тендер
3 040 000.00
UAH
Номер:
1fcc8e8f18be45e384d10a2470e3aba0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-09-23-011654-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Державна організація "Комбінат "Рекорд"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14373176
-
Адреса:
10028, Україна, Житомирська область, Житомир, вул. Вільський Шлях, 281
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна організація "Комбінат "Рекорд"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14373176
-
Адреса:
10028, Україна, Житомирська область, Житомир, вул. Вільський Шлях, 281
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 040 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з поставки, монтажу, пуско-наладки, повірки, реєстрації та інтеграції до системи обліку організації витратомірів-лічильників, що відповідають вимогам постанови КМУ від 22 листопада 2017р. №891 «Про затвердження порядку ведення єдиного державного реєстру витратомірів-лічильників, передачі облікових даних з них електронними засобами зв’язку» в комплекті з контролерами управління, в кількості 4 шт., для модернізації (технічного переоснащення) обладнання на об’єкті наливна автомобільна естакада для наливу світлих нафтопродуктів за адресою: м. Житомир, вул. Вільський Шлях, 281 (Код ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
23.09.2020 16:02
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з поставки, монтажу, пуско-наладки, повірки, реєстрації та інтеграції до системи обліку організації витратомірів-лічильників, що відповідають вимогам постанови КМУ від 22 листопада 2017р. №891 «Про затвердження порядку ведення єдиного державного реєстру витратомірів-лічильників, передачі облікових даних з них електронними засобами зв’язку» в комплекті з контролерами управління, в кількості 4 шт., для модернізації (технічного переоснащення) обладнання на об’єкті наливна автомобільна естакада для наливу світлих нафтопродуктів за адресою: м. Житомир, вул. Вільський Шлях, 281 (Код ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів)
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСпецфонд
Сума3 040 000.00 UAH