-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Нове будівництво моста через р.Східничанка з підходами по вул..Кропивницькій в смт.Східниця м.Борислава Львівської області (коригування)
Тендер Prozorro UA-2020-09-21-002496-c
Торги відмінено
29 493 103.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 294 931.03 UAH
мін. крок: 1% або 294 931.03 UAH
Період уточнення:
21.09.2020 16:05 - 06.10.2020 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим