-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Нове будівництво моста через р.Східничанка з підходами по вул..Кропивницькій в смт.Східниця м.Борислава Львівської області (коригування)
Тендер Prozorro UA-2020-09-21-002496-c
Торги відмінено
29 493 103.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 294 931.03 UAH
мін. крок: 1% або 294 931.03 UAH
Номер:
143779b9e6d3453c92e924526ab6207f
Внутрішній номер закупівлі:
6384221
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-09-21-002496-c
Замовник:
Східницька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
26359951
-
Адреса:
82391, Україна, Львівська область, Східниця, Львівська обл., смт.Східниця, вул.Золота Баня, 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ступак Леся Миколаївна +380324848036 shidnitca.rada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45220000-5 Інженерні та будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
29 493 103.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
294 931.03 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
145 000.00 UAH
Період уточнення:
21.09.2020 16:05 - 06.10.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
21.09.2020 16:05 - 16.10.2020 17:00
Аукціон:
19.10.2020 14:37 - 19.10.2020 14:58
Період кваліфікації:
з 19.10.2020 14:58
Умови оплати:
інша подія - 30%
- Подіяінша подія
- ОписЗамовник може здійснювати попередню оплату робіт у порядку, встановленому постановою КМУ від 04.12.2019р.№1070 "Деякі питання здійснення розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти"
- Розмір30%
- ТипАванс
- Період у днях90 календарні дні
виконання робіт - 70%
- Подіявиконання робіт
- ОписРозрахунки проводяться за фактично виконані роботи на підставі підписаних актів приймання виконаних робіт (форма №КБ-2в) та довідок про вартість виконаних робіт (форма №КБ-3)
- Розмір70%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Нове будівництво моста через р.Східничанка з підходами по вул..Кропивницькій в смт.Східниця м.Борислава Львівської області (коригування)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2021
Інформація про скасування
Номер:
51462f9d1a4341dfa4f7d2f759baf6e4
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень відповідно до п.2 ч.1 ст.32 Закону
Період оскарження:
20.11.2020 15:55 - 01.12.2020 00:00
Дата опублікування:
20.11.2020 15:55
Дата виконання:
01.12.2020 00:02
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "СПЕЦАВТОГІДРОБУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37000116
-
Контактна особа:
Іван Кремінець +380686447119 specialbud@ukr.net
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, місто Стрий, ВУЛИЦЯ ГРАБОВЕЦЬКА, будинок 5Б
Початкова пропозиція
29 377 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
29 377 200.00 UAH з ПДВ
Документи
49
Скарги
0
ТОВ "ЕЛЕКТРОТРАНСБУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40411701
-
Контактна особа:
Міхель Сергій +380935373536 ELEKTROTRANSBYD@GMAIL.COM
-
Адреса:
04119,, Україна, Київська область, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ СІМ'Ї ХОХЛОВИХ, будинок 15, КАБІНЕТ 512-А
Початкова пропозиція
29 493 100.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
29 493 100.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
50
Скарги
0